لوگو
لوگو

قوانین و مقررات

متن زیر قراردادی حقوقی بین شما به عنوان کاربر وب سایت املاکی ام، می‌باشد.

بخش اول ) تعاریف

1.1 خریدار : شخصی است اعم از حقیقی یا حقوقی که در سامانه ثبت نام سایت املاکی ام و یا در قرارداد فی ما بین مشخصات وی به عنوان خریدار ثبت می گردد.

تبصره : چنانچه شخصی به جز شخص خریدار نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نموده باشد در آن صورت سایت املاکی ام تعهدی در قبال پرداخت کننده هزینه ها نداشته و صرفا شخص خریدار را به عنوان طرف قرارداد تلقی خواهد کرد.

۱٫۲ سرویس : سرویس های مورد تعهد واینا صرفا مواردی هستند که در فرم خرید خدمات به صراحت قید گردیده است. ( موارد قید شده تصریحی هستند نه تمثیلی )

۱٫۳ پرتال کاربران : وبگاهی به آدرس http://amlakiam.ir/portal که خریدار در آنجا حساب داشته و از طریق این حساب می تواند فهرست سرویسهای خود را مشاهده؛ آنها را تمدید نموده یا ارتقا دهد و مشخصات خریدار در آنجا ثبت شده و قابل ویرایش و بروز رسانی است.

۱٫۴ پرتال پشتیبانی : وبگاهی به آدرس http://amlakiam.ir/portal که کلیه مکاتبات الکترونیکی و ایمیلهای خریداران و سایر کاربران با سایت املاکی ام در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل پیگیری است

۱٫۵ تعرفه : فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها ومحدودیتها وقیمتها به نحوی که خریدارکاملا آگاه گردد.

۱٫۶ Spam (هرزنامه) : ارسال ایمیل به فردی بدون اینکه گیرنده بخواهد.

۱٫۷ RBL : نوعی بانک اطلاعاتی آنلاین که IP سرورهای ایمیل و یا وب ارسال کننده های هرزنامه در آن ذخیره می گردد

۱٫۸ IDC : مرکز خدمات داده ای اینترنت Internet Data Center

۱٫۹ تحویل خدمات : ارائه شناسه یا کلمه عبور استفاده از سرویسهای خریداری شده ویا اعلام انجام سایر خدمات بر اساس فاکتور یا قرارداد بین خریدار و سایت املاکی ام

۱٫۱۰ کاربر وب سایت : کلیه اشخاصی که از سراسر دنیا وب سایت خریدار را مشاهده و مرور می کنند.

۱٫۱۱منابع RAM: میزان استفاده از حافظ اصلی سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدار سرویس دهی می کنند بر حسب مگابایت وقتی که کاربران آن سایت درحال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند.

۱٫۱۲ منابع CPU: میزان استفاده ازپردازنده سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدارسرویس دهی می کنند جهت پردازش درخواست ها واجرای کدهای دینامیک آن سایت نسبت به کل توان پردازنده سروربه صورت درصد وقتی که کاربران آن سایت در حال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند.

۱٫۱۳ Diskspace: Diskspace: میزان فضایی که برای ذخیره کلیه فایلهای خریداراعم ازوب سایت ، ایمیلها ، پایگاه های داده و همچنین لاگهای آنها توسط یک وب سایت مصرف می گردد.

۱٫۱۴ Bandwidth: Bandwidth: میزان رد وبدل اطلاعات بین کاربران وب سایت وسرورجهت نمایش وعملکرد یک وب سایت بر حسب مگابیت بر ثانیه. همچنین میزان ردوبدل اطلاعات بین دوسرور در صورتی که این اطلاعات به منظور سرویس دهی به کاربران آن وب سایت باشد.

۱٫۱۵ Data Transfer: میزان تجمعی رد وبدل اطلاعات بین کاربران وب سایت وسرور یا سرورهای سرویس دهنده به وب سایت خریداربرحسب مگابایت در ۳۰ روز گذشته.

بالا بودن سرور: دردسترس بودن عمومی سرور در شبکه اینترنت در حداقل ۲ نقطه مختلف از دنیا بسته به سرویسهای مختلفی که روی یک سرور قراردارد باید پاسخ تستهای زیر مثبت باشد :

وب سرور: ping عمومی سرور یا پاسخ دهی سرور روی پورت ۸۰ ازطریق telnet

ایمیل سرور: ping عمومی سرور یا پاسخ دهی سرور روی پورت ۲۵ یا ۱۱۰ازطریقtelnet

دیتابیس سرور: پاسخدهی سرور روی پورتms sql server وmy sql

۱٫۱۶ Uptime: نسبت میزان زمانی که کلیه سرویسهای سرویس دهنده به وب سایت خریدار درشبکه اینترنت بالا می باشند به کل مدت قرارداد سرویس دهی به درصد، در صورتی که وب سایت یا برخی از سرویسها به دلیل عدم رعایت بندهای این قرارداد به حالت تعلیق درآیند در این زمان محاسبه نمی شود .

۱٫۱۷ تعلیق:قطع موقت و یا دائم سرویس به دلیل عدم رعایت شرایط و ضوابط سایت املاکی ام.

تبصره:مبالغ پرداختی مشترک جهت استفاده از سرویس در زمان تعلیق قابل استرداد نبوده وبه نفع سایت املاکی ام برداشت خواهد شد.

بخش دوم ) هویت

٢.١ هویت سایت املاکی ام : سایت املاکی ام به مدیریت امین حسینی جناب زیر نظر شرکت مدیارست به آدرس تهران، جنت آباد جنوبی، نبش کوچه ششم، ساختمان طلا جواهر الماس، طبقه 4 اداری واحد 25 و آدرس اینترنتی http://amlakiam.ir که در این توافق نامه سایت املاکی ام نامیده می شود.

٢.٢ هویت خریدار : خریدار شخصی حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران سایت املاکی ام وجود دارد و سرویسهای خریداری شده تحت حساب وی مدیریت می شود. شایان ذکر است پرتال کاربران طراحی سایت املاکی ام به آدرس اینترنتی http://amlakiam.ir/portal قابل دسترس می باشد.

٢.٣ در مورد خریداران با هویت شخص حقوقی، یک نفر نماینده تام الاختیار در پرتال کاربران معرفی می گردد. این نماینده نسبت به سرویس تهیه شده همانند خود شخص حقوقی اختیار تام دارد. وظیفه اعلام کتبی نماینده جدید در آینده بر عهده خریدار بوده و سایت املاکی ام در صورت عدم دریافت اعلام کتبی مسئولیتی نسبت به حقوق وعملکرد مالکیتی ومسئولیتی خریدار نخواهد داشت .

٢.۴ برای حفظ حقوق قانونی خریداران، کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود شامل کپی شناسنامه ،کپی کارت ملی برای اشخاص حقیقی ودرخواست شخص حقوقی همراه با کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات، به سایت املاکی ام می باشند. در صورتیکه سایت املاکی ام، در هنگام تکمیل فرآیند خرید وبه جهت تسهیل وتسریع امور، اقدام به دریافت وکنترل این مدارک ننماید پس از آن حق دریافت این مدارک همواره برای سایت املاکی ام محفوظ بوده وبا عدم ارائه مدارک در زمان مقرر به سایت املاکی ام، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود. سایت املاکی ام مسئولیتی در قبال کنترل صحت امضاﺀ خریداران ونمایندگان آنها ندارد.

٢.۵ خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها وشماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پرتال کاربران می کوشد. سایت املاکی ام حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید. سایت املاکی ام حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس اقدام نماید.

٢.۶ مالکیت سرویس و کلیه مسئولیتها و حقوق مرتبط با آن، بر عهده خریدار ویا نماینده خریدار هریک به تنهائی می باشد.

٢.٧ در صورتیکه به درخواست مشتری و در راستای کاهش هزینه ویا بهبود کیفی خدمات نگهداری و تمدید، به جای مشخصات خریدار مشخصات سایت املاکی ام ارائه کننده خدمات، ثبت شده باشد همچنان مالکیت و کلیه حقوق و مسئولیتهای قانونی بر عهده خریدار خواهد بود.

بخش سوم ) ارتباط

٣.١ روش ارتباطی مستند سایت املاکی ام با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پرتال پشتیبانی که حساب کاربری وی در پرتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود.

٣.٢ روش ارتباطی مستند خریدار با سایت املاکی ام، ثبت تیکت در پرتال پشتیبانی با دریافت شماره پیگیری تیکت و یا ارسال نامه و دریافت رسید کتبی از سایت املاکی ام خواهد بود.

٣.٣ استفاده از ایمیل توسط خریدار برای تسهیل انجام کار مقدور بوده لیکن روش مستند در موارد شبهه انگیزبرای خریدار محسوب نمی گردد.

٣.۴ سایت املاکی ام مسئولیتی نسبت به تبعات وخسارات وارد بر خریداری که اطلاعات تماس تغییر یافته خود را از طرق معتبر به اطلاع سایت املاکی ام نرسانده است ندارد.

بخش چهارم ) تغییرات

4.1 چنانچه خریدار در هر زمان بخواهد سرویس خود را ارتقا دهد درصورت موافقت سایت املاکی ام مبلغ پرداختی بابت سرویس فعلی نسبت به زمان باقی مانده محاسبه و با پرداخت مابه التفاوت مبلغ زمان باقی مانده و نرخ سرویس بهتر سرویس فعلی به سرویس جدید ارتقاء می یابد،لیکن امکان تغییر سرویس به سرویس پایین تر صرفا بدون بازگشت هرگونه مبلغی امکان پذیر خواهدبود.

۴٫۲ چنانچه درراستای ارائه خدمات طراحی سایت املاکی ام به خریدار نیاز به کارشناسی یا نیروی فنی باشد که جزء خدمات سایت املاکی ام محسوب نمی گردد ارائه خدمات مذکور منوط به پرداخت هزینه آن طبق تعرفه روز می باشد. ملاک تغییرات تعرفه سایت سایت املاکی ام می باشد.

۴٫۳ تغییرات فنی : سایت املاکی ام حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می دهد سایت املاکی ام موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت سایت املاکی ام، پرتال کاربران یا پرتال پشتیبانی ویا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید. هرگاه به دلیل موارد ضروری، سایت املاکی ام امکان اطلاع رسانی را از دست بدهد ویا فوریتهای فنی وی را ناچار به این امر نماید مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان ونحوه تغییرات نخواهد داشت ضمناخریدار به سایت املاکی ام وکالت می دهد تا درزمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیتهای سخت افزاری و نرم افزاری روی سرورهای اختصاصی و سرویسهای میزبانی آن نماید.

۴٫۴ تغییرات مالکیت : تغییرات مالکیت سرویس از طریق درخواست کتبی خریدار یا وکیل قانونی وی با حدود اختیارات لازم انجام میگردد. تغییرات پس از ارائه مدارک هویتی اعمال خواهد شد.

بخش پنجم ) تحویل خدمات

5.1.1 پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن سرویس خریداری شده، مراتب از طریق ایمیل مندرج در پروفایل به خریدار اطلاع داده می شود. عدم دسترسی خریدار به آدرس ایمیل مانع تحویل سرویس نمی گردد.

۵٫۱٫۲ خریدار در صورتیکه در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، ایمیل مذکور را دریافت ننماید موظف است حداکثر ۲روز پس از پایان زمان تحویل مجاز بصورت کتبی وبا امضا نامه، مراتب را به بخش فروش سایت املاکی ام اعلام نماید.

۵٫۱٫۳ در صورت بروز شرایط ویژه فنی ویا محدودیتهایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، سایت املاکی ام مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ۲برابر خواهد بود.

۵٫۱٫۴ چنانچه خریدار اقدام به خرید سرویس نماید، لیکن تا مدت یک ماه از تاریخ سرویس خریداری شده خدمات دائر نگردد خریدار می تواند نسبت به فسخ قرارداد ظرف مدت ۴۵ روز از تاریخ خرید سرویس اقدام نماید. در صورت انقضای مدت مذکور خریدار حق فسخ معامله را نخواهد داشت و ابتدای ارائه خدمات از تاریخ دائری سرویس محسوب می گردد.

۵٫۱٫۵ سایت املاکی ام مسئولیتی در قبال عدم استفاده خریدار از سرویس خریداری شده وتحویل شده ندارد.

۵٫۱٫۶ سرویسهای مرتبط با دامنه ای که توسط سایت املاکی ام ثبت ویا تمدید نشده اند ونزد ثبت کننده دیگری می باشند در هنگام پرداخت سفارش تحویل شده فرض می گردند.

۵٫۲ حداکثر زمان تحویل

۵٫۲٫۱ حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای سایت املاکی ام که با عنایت به شرایط عمومی کشور وبا فرض بدترین حالات یک ماه می باشد

۵٫۲٫۲ در صورت عدم انجام سفارش در محدوده حداکثر زمان تعریف شده، مشتری موظف به اعلام کتبی با امضا ذیل نامه به بخش فروش سایت املاکی ام و دریافت رسید ارسال می باشد

۵٫۲٫۳ پس از ثبت دامنه اطلاع رسانی به خریدار، سایت املاکی ام هیچ مسئولیتی نسبت به آن دامنه نخواهد داشت و مسئولیت آن تماما بر عهده خریدار خواهد بود.

۵٫۲٫۴ در مورد ثبت دامین های ir با توجه به اینکه پژوهشگاه دانشهای بنیادی ( ایرنیک ) مسئولیت تایید و فعال نمودن آن را به عهده دارد، سایت املاکی ام مسئولیتی در خصوص تائید و زمان تحویل آن را نداشته و خریدار نمی تواند در این خصوص ادعایی نماید. لیکن در صورتیکه مدت تائید آن بیش از یک ماه به طول انجامد، مشروط بر اینکه اطاله زمان ناشی از نقص مدارک و اقدامات متقاضی نباشد قرارداد منفسخ و با اعلام انفساخ توسط خریدار وجه پرداختی ایشان مسترد خواهد شد.

۵٫۳ تطابق با سفارش : در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ تحویل به سایت املاکی ام اعلام نموده و سایت املاکی ام موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت سایت املاکی ام صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام خریدار و فقط تا پایان زمان سرویس در سفارش می باشد وزمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.

بخش ششم ) امنیت و محرمانگی

6.1 به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه سایت املاکی ام تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از خریداران می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. سایت املاکی ام هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.

۶٫۲سایت املاکی ام با تدابیر امنیتی خود در حد عرف و امکانات موجود سایت املاکی ام مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد. چنانچه کاربر نیاز به تنظیمات امنیتی بیشتر باشد می تواند درخواست کتبی خود را ارائه دهد و پس از پرداخت فاکتور ، تیم فنی املاکی ام تنظیمات را اعمال نمایند

۶٫۳ سایت املاکی ام مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها، application ها ویا برنامه های مورد استفاده خریدار ندارد.

۶٫۴ سایت املاکی ام مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین خریدار وسرورهای خود ندارد.

۶٫۵ سایت املاکی ام مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور سرویسهای خریدار، توسط اشخاص ثالث ندارد.

۶٫۶ سایت املاکی ام موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در حد عرف و امکانات سایت املاکی ام سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

۶٫۷ سایت املاکی ام تلاش خود را برای حصول امنیت حساب آنلاین خریداران در حد عرف و امکانات سایت املاکی ام انجام می دهد از اینرو سایت املاکی ام نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد مسوولیتی ندارد.

بخش هفتم ) مرجع قضاوت

در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف، خریدار موظف است بدوا نسبت به اعلام موضوع به واحد روابط عمومی ویا دفتر مدیریت سایت املاکی ام اقدام نموده و رسید کتبی دریافت نماید. تا موضوع مورد رسیدگی واقع گردد در صورت عدم حصول نتیجه پس از ۱۵روزکاری، طرفین می توانند به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی مراجعه نموده تا موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار داد. ضمنا طرفین نظر این شورا را به عنوان حکم مرضی الطرفین پذیرفته وحق شکایت ویا درخواست حکم به سایر مراجع را نخواهند داشت.

بخش هشتم ) فعالیت های غیر مجاز

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می شود.

سایت املاکی ام تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد.

سایت املاکی ام حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که سایت املاکی ام از تخطی یک خریدار از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس خریدار به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها سایت املاکی ام بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین سایت املاکی ام در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد.

هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد.

سایت املاکی ام هیچگونه وجهی به خریدار متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود.

همچنین خریدار متخلف مسئول جبران خسارت وارده به سایت املاکی ام خواهد بود. قسمتی از تخلفات عبارتند از :

 

استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حق کپی رایت ایران و بین المللی.

نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .

ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbsو امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد

خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.

استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس وسایر سرویسهای دیگرسایت املاکی ام وسایر خریداران گردد.

وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا ویا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری

ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش RBL و یا بررسی تیم فنی سایت املاکی ام می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.

ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۵۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد).

گزارش فنی سایت املاکی ام و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون سایت املاکی ام.

عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می باشد)

انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات سایت املاکی ام به خریدار و یا سایر خریداران گردد.

استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.

راه اندازی mail server Open relay.

انجام فعالیت IRC

فعال سازی Recursion برای DNS سرور

عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

مختل کردن امنیت سیستم یا شبکه. در صورت بروز چنین مسائلی سایت املاکی ام حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می دارد. نمونه هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبکه شامل موارد ذیل می شود: دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده ها، سیستم یا شبکه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسکن یا آزمایش آسیب پذیری یک سیستم یا شبکه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر کاربر، میزبان یا شبکه، شامل: تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه های الکترونیکی، تلاش عامدانه برای پر کردن فضای یک سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایتها بدون مجوز از مالکان آنها و …

قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز .

استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران

استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران

هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران

اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور

انتشار اکاذیب علیه دیگران

کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود

سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی

فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد

سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی

استفاده از سرویس های سایت املاکی ام برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل

۸٫۱ مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ خریدار ویا متصل به دامنه خریداری شده از سایت املاکی ام تماما بر عهده خریدار است . این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهو ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

۸٫۲ در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر سایت املاکی ام در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.

۸٫۳ سایت املاکی ام برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوا یا عمل مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

۸٫۴ خریدار موظف است که کلیه مقررات، شرایط و ضوابط سایت املاکی ام و قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، سایت املاکی ام حق تعلیق سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت وارده از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر سایت املاکی ام می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس ویا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

۸٫۵ خریداران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر خریداران سایت املاکی ام احترام بگذارند. سایت املاکی ام حق تعلیق یا قطع دائم سرویس خریدارانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر خریداران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت

۸٫۶ به غیر از آن دسته از قوانین که مستقیما به نحوه استفاده از سرویس برمی گردد که با پایان سرویس به پایان می رسد، بندهای دیگر قوانین پابرجا بوده وخریدار همواره موظف به رعایت قوانین عمومی وحقوقی سایت املاکی ام خواهد بود.

۸٫۷ کلیه مسئولیت عدم استفاده صحیح از سرویس خریداری شده با خریدار می باشد و سایت املاکی ام تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام شده در بسته های میزبانی خود می باشد.

بخش نهم ) محدودیت استفاده از منابع

۹٫۱ سایت املاکی ام در تعرفه ی خود ویا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای سایت املاکی ام برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است .

لیکن موارد زیرنیز باید در نظر باشند.

حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱۰% در بازه زمانی ۱ دقیقه

حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی ۱۰۰ مگا بایت

حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه

حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی ۲ مگابیت در ثانیه

۹٫۲ ملاک تشخیص، نرم افزارهای کنترلی و واحد فنی سایت املاکی ام خواهد بود.

۹٫۳ سایت املاکی ام در صورت تجاوز منابع سرویس کاربر از حدود تعیین شده، حق قطع سرویس بدون اخطار قبلی تا تعیین وضعیت را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع خریدار خواهد رساند. در این صورت، سایت املاکی ام، پس از ارتقا سرویس توسط خریدار ویا کاهش مصرف، اقدام به ارائه سرویس دهی خواهد نمود.

۹٫۴ در صورتیکه خریدار در استفاده از برخی منابع که قابل اندازه گیری نیستند از حد استاندارد سرویس تجاوز نماید به تشخیص بخش فنی، سایت املاکی ام حق قطع سرویس تا تعیین تکلیف جدید را دارد.

بخش دهم ) محتوا

۱۰٫۱ سرویسهای سایت املاکی ام می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد (البته محدود به موارد زیر نیست)

قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز

استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران

استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران

هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران

اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور

انتشار اکاذیب علیه دیگران

کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود

سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی

فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد

سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی

استفاده از سرویس های سایت املاکی ام برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل

۱۰٫۲ مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ خریدار ویا متصل به دامنه خریداری شده از سایت املاکی ام تماما بر عهده خریدار است . این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد وسهو ویا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

۱۰٫۳ در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر سایت املاکی ام در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.

۱۰٫۴ سایت املاکی ام برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها واقامه دعوا وارائه اطلاعات خریدار که محتوای مجرمانه در سرویس خود ویا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

بخش یازدهم ) مسئولیت خریدار

11.1 خریدار موظف است که کلیه قوانین سایت املاکی ام و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، سایت املاکی ام حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت از خریدار را دارد وخریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر سایت املاکی ام می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس ویا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

۱۱٫۲ خریداران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر خریداران سایت املاکی ام احترام بگذارند. سایت املاکی ام حق تعلیق یا قطع دائم سرویس خریداران که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر خریداران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا خریدار حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت

۱۱٫۳ به غیر از آن دسته از قوانین که مستقیما به نحوه استفاده از سرویس برمی گردد که با پایان سرویس به پایان می رسد. بندهای دیگر قوانین پابرجا بوده وخریدار همواره موظف به رعایت قوانین عمومی وحقوقی سایت املاکی ام خواهد بود.

۱۱٫۴ کلیه مسئولیتهای عدم استفاده صحیح از سرویس خریداری شده با خریدار می باشد و سایت املاکی ام تنها مسئول ارائه سرویس استاندارد و بر اساس تعهدات فنی اعلام شده در بسته های میزبانی خود می باشد.

تماس با ما

  • تلفن: 02146114826
  • تلفن: 02146114705

کوتاهترین زمان پاسخ دهیم همین حالا طراحی سایت املاکت رو سفارش بده و در کمتر از 1 روز وب سایتت رو تحویل بگیر.

بدلیل تنوع نمونه های طراحی شده به سادگی و در کمترین زمان قادر به انتخاب سایت املاک مورد علاقتون خواهید بود

تمامی حقوق این وب سایت مربوط به الو سایت می باشد.